TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Redukce váhy

ZDRAVÁ REDUKCE VÁHY BEZ HLADOVĚNÍ A NÁSLEDNÉHO JOJO EFEKTU

Hubnutí= strava jako základ

Odborníci a laická odbornost se shodují, že klíčem k vysněné postavě jsou 3 hlavní aspekty. Tím zásadním, s největším podílem, je vyvážená strava obsahující všechny potřebné makroživiny ve správném poměru. Zdravou stravu nelze nahradit rychlými a neúčinnými dietami, díky nimž se dostaví dříve či později JOJO EFEKT. Slovo dieta proto vymažte ze svého slovníku a začnete v kuchyni pracovat se sezonními potravinami, kvalitními tuky a sladkosti prázdné plných cukrů vyměňte za kvalitní čokoládu nebo ovoce. Vždy platí, že energický příjem musí být nižší než výdej, proto je více než žádoucí kombinovat zdravé stravování s pohybem. Nemusíte být hned vrcholový sportovec  aby se dostavil kýžený výsledek. Zpočátku postačí pravidelné procházky ve sníženém tempu a sami uvidíte, že sport stane neodmyslitelnou součástí Vašeho dne. Rovnici úspěchu uzavírá kvalitní spánková hygiena odrážející se v hubnutí i celkové pohodě. Vydatný a nepřerušovaný spánek pomůže tělu s regenerací a odplaví zbytečný stres.

PROČ PRÁVĚ NAŠI HUBNUOUCÍ KŮRU?

NEBUDOU VÁM  CHYBĚT POTŘEBNÉ VITAMÍNY, MINERÁLY  A ENZYMY V TĚLE A  BEZ NEUSTÁLÉHO HLADOVĚNÍ!

„Doprovodný online kouč, který vás při  Našem zdravém hubnutí čeká, změní Vaši dietu v zábavnou zkušenost. Po přihlášení se vám dostane podpory v podobě chutných stravovacích plánů, fitness videí a silné komunity v zádech.”

Stravovací plány & recepty
Začněte svou redukci váhy podle promyšleného plánu: po dobu 28 dní budete jíst denně 3 plnohodnotná jídla, která Vás zasytí. Zkombinujte výživové  jídla denně s jedním běžným jídlem – nezáleží na tom, zda raději vaříte v poledne nebo večer. Zkombinujte jídla tak, jak Vám to vyhovuje. Chutné a zdravé online recepty a stravovací plány Vám přinášíme ve vegetariánské variantě, variantě s masem nebo rybou i ve smíšené variantě.

Motivace
Motivace je alfou a omegou, pokud jste si něco předsevzali. Objevte úspěšné příběhy Naší silné komunity. Při sledování vlastní váhy se nechte inspirovat a motivovat úspěchy ostatních členů, kteří již prošli úspěšnou hubnoucí  kůrou.

Fitness & pohyb
Na pohybu je skvělé, že je jen o zvyku. Když se Vám podaří začlenit pohyb do běžného dne, stane se samozřejmostí. Fitness videa na  jsou určena pro začátečníky a přesto účinná. Objevte v pohybu nově zábavu, která Vám přinese  radost z nového tělesného pocitu, který Vás bude následně motivovat.

OBÁVANÝ JOJO EFEKT SE S NÁMI NEDOSTAVÍ

Každý rok si dáváte předsevzetí, že zhubnete, tvrdě se do toho opřete, výsledky jsou ohromující, ale po létě se dostavuje jojo efekt? Někde děláte chybu. Možná víme kde.  obvykle začínáme s hubnutím sami nebo s výživovým poradcem, který Vás ve finále dovede sice k prudkému úbytku váhy, ale i k jojo efektu. Zase se budeme nenávidět, hromovat a zrcadla rozbíjet. Ale třeba ne, třeba to tentokrát zvládneme, když budeme vědět, jak jojo efektu předejít a s čím ideálně začít, aby se ručička na váze nadobro ustálila o několik příček níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše recenze

Nová recenze

1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Přidat recenzi

TopLife Academy
Průměrné hodnocení:  
 0 recenzí