TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl

Naše společnost se zabývá analýzou trhu a na základě toho Vám můžeme nabídnout to nejlepší pro Vás, Vaši rodinu a přátelé. Ve spolupráci s odborníky, Vám doporučíme kvalitní služby a produkty s profesionálním přístupem, protože ne každý zákazník díky reklamám dostává pravdivé informace o produktech.

Rádi Vám doporučíme 100% přírodní a bezpečné produkty, které jsou držiteli prestižního ocenění Institutem Fresenius nebo společností Dermatest a IASC.

Naši prioritou je zdravý životní styl, který jsme schopni nabídnout všem pro které je zdraví důležitou součástí života. V současnosti se zabýváme sportovním projektem určeným pro amatérské i profesionální kluby tak i jednotlivce, kteří potřebují doplnit vitamíny.

Možná si říkáte, že v dnešním hektickém světe není čas, podmínky nebo dostatek financí na správný životní styl. Opak je pravdou. Stačí se na chvíli zastavit a uvědomit si pár podstatných věcí. Možná zjistíte, že se ženete za něčím co v podstatě ani nechcete a zbytečně si přiděláváte starosti, které Vás okrádají o čas a Vaše drahocenné zdraví.

Jak vyplývá z výsledků srovnávacích studií, vitaminů a minerálů v ovoci a zelenině kvapem ubývá a nelze se na ně spoléhat jako na dostatečný zdroj.
Tím naopak mohou být multivitaminové a multiminerální doplňky stravy.

*Zdroj: Geigy Pharmakonzern, Switzerland (1985), Lebensmittellarbor Karlsruhe (1996), Sanatorium Oberthal (2002)