TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Sportovní projekt

SPORTOVNÍ PROJEKT PRO  DĚTI I DOSPĚLÉ

Sportovní projekt je pro nás hlavním pilířem pro nastavení věkově všech sportovců, kteří si chtějí zlepšit výkonnost, kondici, psychiku a potřebnou imunitu.
Dosažení vysoké výkonnosti v jakékoliv činnosti nejde ze dne na den. Výkonnost je podmíněna několika oblastmi, které spolu úzce souvisí.
Patří zde síla, vytrvalost, kvalitní strava, kvalitní doplňky stravy…
Pestrá, zdravá strava, bohatá na živiny je samozřejmě ideální. Mnoho sportovců má však jídelníček značně jednotvárný. Rýže, kuřecí maso, ovesné vločky, banán nebo jablko. Pokud se ve vašem jídelníčku stále opakuje pouze pár druhů potravin, bohužel zdánlivě zdravá, ale monotónní strava může vést až k chronické únavě a nízkému sportovnímu výkonu.
Proto sportovní lékaři v Německu doporučují podporu kvalitními, přírodními vitamíny a minerály, které tělo využije a vstřebá ve 100 %

U sportovců je obrovským problémem, dlouhodobé nebo nárazové překyselení (ne krve!!!ale mezibuněčného prostoru)
a tím větší náchylnost ke zraněním, únavě, svalovým křečím, nevýkonnosti….U velkých zranění jsou sportovci donuceni např. si zranění nechat sešít nebo dát sádru a dodrží stadium regenerace. Ale sportovní lékaři v zahraničí se shodují, že obrovským problémem jsou drobná zranění na úrovni pohybového aparátu, které nikdo neřeší,neregeneruje a které zvyšují riziko akutního zranění, představují v budoucnu obrovský problém a pro mnohé sportovce i konec kariéry….
V Rakousku a Německu je překyselení pojem, který většina lidí zná, zná důvody, rizika i ochranu sebe sama. Lékaři v zahraničí tento problém znají a řeší. Špičkoví, světově uznávaní sportovní a praktičtí lékaři jako MUDr. Wohlfahrt – bývalý sportovní lékař německé fotbalové reprezentace ví, že základem většiny zdravotních potíží je překyselení, nedostatek živin v těle, poruchy imunity, záněty, plísně a tyto problémy řeší. A na rovinu – na to, že už má docela pokročilý věk, vypadá, díky tomu, že ví, jak tělo funguje a jak ne, perfektně! Jednoduchým změřením překyselení těla, který Vám rádi vysvětlíme si můžeme zkontrolovat, jak na tom Vaše tělo je –  jestli zdravé stravování, pitný režim, potravinové doplňky, léky, injekce, operace…..mají potřebný efekt a jsou pro Vaše tělo účinné… Ale POZOR! Pokud nedodržujete nebo nemíníte dodržovat pitný režim s detoxikací vůbec ani nezačínejte!
Vše je jen o Vašem rozhodnutí!