TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Pro firmy

MYSLETE NA VAŠE ZAMĚSTNANCE

ZVYŠTE PRODUKTIVITU A VÝKONNOST  – SNÍŽÍTE TÍM  NEMOCNOST, STRES A VYČERPÁNÍ VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

 

Pro Vás a Vaše zaměstnance Vám zcela zdarma zabezpečíme s podporou specializovaného lékaře individuální doplňky stravy, dle aktuálního zdravotního stavu.            Produktové balíčky specializované na:

1. PROFESIONÁLNÍ DERMATITIDA: kožní nemoci z povolání, je zánět kůže vyvolané pracovním prostředím a  mohou mít několik forem. Dráždivá kontaktní dermatitidy a alergická kontaktní dermatitida;  infekce,  poranění a další kožní onemocnění. Kontaktní dermatitida – známá také jako ekzém – je jedna z nejčastějších uváděnou kožní chorobou z povolání. Mezi příznaky patří bolestivá a svědící kůže, puchýře, zarudnutí a otok. Vhodné pro (textilní výroba, práce se dřevem, lakýrník a malíř, automobilový a letecký průmysl, výrobce plastů, automechanik, kovovýroba…..)

2. POHYBOVÝ APARÁT: fyzická pracovní zátěž představuje zátěž pohybového, dýchacího a kardiovaskulárního systému. Náročná fyzická práce často vede k únavě a zpomalení pracovního nasazení. Poškození svalů, záněty šlach, tenisový loket, při dlouhodobé práci v kleče problémy s koleny, bolesti bederní páteře z přetížení a mnoho dalších zdravotních problémů. Produktový balíček na pohybový aparát je vhodný pro zaměstnance, kteří pracují manuálně nebo s velkým fyzickým vytížením.

3. PODPORA IMUNITY: oslabená imunita může vést k celé řadě nemocí. Lidé s oslabenou imunitou bývají náchylnější k nachlazení (chřipka), onemocnění dýchacích cest, rýma, únava, zvýšený stres a mnoho dalších příznaků. Podpořte Vaše zaměstnance k lepším výkonům a celkovému lepšímu zdravotnímu stavu. Jistě Vám za to budou vděční.

4. KOGNITIVNÍ FUNKCE : zahrnuje kromě paměti i pozornost, rychlost myšlení, vnímání, představivost. Bývají Vaši zaměstnanci často nesoustředění a unavení? Máme pro Vás produktový balíček, který vašim zaměstnancům dodá energii, lepší soustředění, bdělost, duševní výkonnost, dlouhodobou výkonnost.

 

 

 

 

 


FIRMA CATRING KOVOVÝROBA

Pro zdravotní projekt jsme se rozhodli, protože Nám logika vyplívající
z měření aktuálního překyselení v podobě pH pásků moči dávala smysl.
Jít zaměstnancům naproti a umožnit vyřešit jejich zdravotní stav
a následně mít vyřešenou kapacitu ve výrobě.
Z naší strany byla velká ochota vyřešit u zaměstnanců zdravotní,
hlavně kožní problémy, které je velmi omezovali při práci.
V začátcích jsme umožnili vybraným zaměstnancům používat čistící a ošetřující sadu navrženou lékařem.
Po 3 měsících aktivního nanášení se u
zaměstnanců výrazně zlepšila kožní reakce, která se pravidelným nanášením zcela odstranila.
Se servisem i následnou komunikací jsme velmi spokojeni.
Pokud by v budoucnu nastala jakákoliv změna tak víme na koho se můžeme 100% obrátit.