TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Pan Sláva Brunclík

Pan Sláva Brunclík

Od svých 4 let se věnuji sportu. Aktivně jsem se věnoval fotbalu až do svých 40 let. Mám rád i ostatní sporty – tenis, plavání, halové sporty – futsal, badminton, basketbal, volejbal, stolní tenis, zimní sporty – sjezdové lyžování, běžecké lyžování. Nyní se věnuji fotbalu i nadále a to trenérské profesi – vedu děti r. 2007 v 1.FK Příbram a mám je dohromady 7 let, takže jsem si s nimi prošel přípravkové kategorie a nyní třetí rok v žácích – nyní kategorie U14. Takže vím, že prevence, regenerace, výživa atd. je pro sportovce hrozně důležitá.

Pomoc jsem vyhledával již dříve ohledně redukci své váhy, poté jsem absolvoval operaci kolene, takže pooperační doplňky a nyní i doplňky stravy na obnovu buněk – zdraví začíná v buňce.

Při redukci váhy se dostavily výsledky asi po 3 týdnech, po operaci asi po 1 měsíci a po doplňcích ohledně obnovy buněk – beru krátce, takže uvidíme…

Se servisem i službou jsem byl vždy spokojen. Většinou do 3 dnů od objednání jsem měl vše doma.

Vždy je vše dobře vysvětleno i pochopeno. Kdyby jsem něco nevěděl, tak se mohu obrátit na pomoc a zavolám p.Zívalíkovi, který mi vše vysvětlí, či doporučí další postup. Mám rád individuální přístup, takže mi to vyhovuje.

Vaše recenze

Nová recenze

1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Přidat recenzi

TopLife Academy
Průměrné hodnocení:  
 0 recenzí