TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Goro

Goro

Dnes pro Vás máme video, které opět přesvědčilo o kvalitě a účinku doplňků, které můžou vrátit lidem i zvířatům radost z pohybu. Letošní Vánoční čas byl pro celou naší rodinu trochu smutnou událostí a sice, že máme psího kamaráda Gora, který měl v prosinci úžasných 14 let. Již před Vánoci se u něj začínal výrazně objevovat chronický zánět kloubů a dušnost. Když nám lékař oznámil, že jeho čas již nadešel, bylo to pro nás něco co jsme nechtěli příjímout, i když víme, že ten čas jednou nastane. Najednou jsem si vzpomněl sám na své dřívější kloubní problémy, které v současnosti již nemám a tak jsem se rozhodl, že nasadím dle návodů lékařů patřičnou kůru s kolagenem na podporu kloubů. Výsledek nastavení je fantastický pro mě i celou rodinu a hlavně pro pejsu a rádi se o to chceme s vámi podělit.

Na 1 videu ze dne 29.12. je vidět jak Goro dopadá na přední a má velkou dušnost.
Na 2 videu je následný den tedy 30.12. ráno.
Na 3. videu ze dne 2.1. je již Goro opět v kondici, která přetrvává až do posud za což jsme všichni vděční i za to, že je pořád s námi.

Tímto videem (viz. níže) Vám chci jen ukázat jak můžeme sobě i svým blízkým neskutečně pomoci a hlavně vrátit lidem potřebnou imunitu i radost z pohybu.

Vaše recenze

Nová recenze

1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Přidat recenzi

TopLife Academy
Průměrné hodnocení:  
 0 recenzí