TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

Syn František od paní Aničky

Syn František od paní Aničky

František (2měsice) po celém obličeji šupinatá kůže, ekzém. Dle doktora – seborea, mazat kortikoidy a nadále promazávat mastným krémem na bázi vody. Zkusili jsme vše možné, kůže se horšila. Tak jsme nasadili kortikoidy. Samozřejmě druhý den kůže krásná, mazali jsme dle doktora asi 4 dny. Po vysazení kortikoidů kůže znovu v příšerném stavu.
Nasadili jsme kvalitní probiotika, každý večer rozmíchat v mléce 1/5 tobolky na lžičku a mazat doporučeným gelem.  Po 3 dnech výrazné zlepšení, po měsíci kůže vyléčená.
Poté se u Františka dostavilo silné zvracení a průjmy se stopkou přibírání na váze. Doktor řekl alergie na bílkovinu kravského mléka. Po vysazení mléčných výrobků nadále zůstávaly průjmy. Tak jsme opětovně nasadili probiotika a syn začal přibírat. Po pár měsících je alergie téměř pryč. František ji mléčné výrobky s obrovskou chuti. A když se občas objeví průjem, dáme pár dní probiotika, aby se střeva dala do pořádku a František je fit!
Díky lékařskému nastavení jsme nemuseli opětovně mazat kortikoidy dokola, vyřešili jsme příčinu a máme klid a veselého syna bez ekzémů, průjmů a zvracení!
Druhá fotka je původní zhoršený stav, první je po pár dní po lékařském nastavení a následnému mazání.
Poslední třetí fotka jak je to dnes a fotka na Web.
Děkujeme!