TopLife Academy

  • info@toplifeacademy.eu +420 606712371 +420 606712371

O nás

  • -

O nás

Vítejte na našem informačním webu

Spolu s mojí rodinou a přáteli, jsme se rozhodli na základě svých vlastních životních zkušeností pomoci lidem v projektu ” Prevence a ochrana Vašeho zdraví”

Jmenuji se Václav Zívalík a od mala jsem miloval sport až do doby, kdy mi ortoped v mých 30 letech z důvodů kloubních problémů veškerý sport zakázal.

V roce 2017 jsem měl možnost poznat doplňky stravy z Německa.  Jsou na přírodní bázi a mají veškeré certifikace pravidelně kontrolované  světovými zkušebními instituty, kteří jsou nestranní, nezávislí a jejichž testování podléhá přísným a striktním předpisům.
Protože mým snem bylo se opět vrátit k aktivnímu sportu, rozhodl jsem se bezpečné doplňky vyzkoušet. To co se událo od roku 2017 k dnešnímu dni, je úžasné zjištění
které mě přimělo spolu s rodinou a přáteli předat tyhle informace Vám všem, pro které je zdraví a zdraví životní styl prioritou.

Začal jsem tedy cíleně užívat doplňky stravy navržené lékařem, více kontrolovat svůj jídelníček a po určitém čase cca 4 měsíce se můj zdravotní stav i pohyblivost kloubů výrazně zlepšila.

Nyní již ve svých 48 letech opět sportuji (tenis, cyklistika, běh) a hlavně udržuji sebe a svoji rodinu v toliko potřebné zdravotní kondici.

Naší společnou vizí je Vám předat zcela zdarma informace, které Vás navedou na potřebou cestu k prevenci a ochraně Vašeho zdraví.

Na výsledky Našeho projektu se můžete podívat v kategorii ,,reference”

Nejnovější příspěvky

img
img
img